Archiwum kategorii: testy

Dlaczego tytanowa bransoleta do zegarka Garmin Fenix to był świetny zakup?

Każdy kto szukał w sieci informacji przed zakupem swojego Garmin’a Fenix’a, wpadł na pewno na jego wersję z bransoletą wykonaną z tytanu. Kiedy ja przymierzałem się do zakupu to wersja zegarka Fenix 6 z taką właśnie tytanową bransoletą oraz szafirowym szkłem kosztowała niemal 4000 zł. Sporo, biorąc pod uwagę, że podstawowa wersja kosztowała już „tylko”… Czytaj dalej »

Jak dostać cashback z Aliexpress: PlanetPlus vs Goodie

Aliexpress to platforma sprzedażowa, którą zna niemal każdy kto robi zakupy w Internecie. Ceny są tam bardzo często niższe niż na Allegro, choć w porównaniu do cen sprzed kilku lat różnice nie są duże. Chińscy sprzedawcy przewartościowali dolara i ceny dostosowali do klientów z różnych krajów. Reasumując: nie jest już tak tanio jak było kiedyś.… Czytaj dalej »

Akumulatory CR123a (16340) LiFePO4 – domowy test

Po teście, w którym wzięły udział akumulatory CR123a z ogniwem litowo-jonowym przyszła kolej, aby przyjrzeć się ogniwom nowego typu czyli litowo-żelazowo-fosforanowym (LiFePO4). Czy akumulatory LiFePO4 są lepsze niż Li-ion? Co je odróżnia od litowo-jonowych? Na pewno cena. Są około 30% droższe. I nie każda ładowarka sobie z nimi poradzi. O ile akumulatory litowo-jonowe czy niklowo-kadmowe… Czytaj dalej »

Wall Plug Fibaro vs. Wall Plug NEO CoolCam – test i opinie

Pierwsze co rzuca się w oczy, gdy weźmiemy się za porównanie Wall plugów Fibaro i CoolCam jest oczywiście różnica w cenie. Za jedno urządzenie od Fibaro można kupić dwa urządzenia CoolCam. Dzięki Fibaro protokół z-wave jest w Polsce bardziej znany i do niedawna firma nie miała konkurencji jeśli chodzi o bezprzewodowe systemy domu inteligentnego. Rynek… Czytaj dalej »